www.bridge-sfj.org/terminliste.asp
Terminliste 2015-2016
Skjolden-Gaupne-Hafslo
08.sep
Oppvarming
Hafslo
15.sep
17.sep
Gaupne
18.09 – 20.09
NM Par, Finale
Sandefjord
22.sep
24.sep
25.sep
Frist for rapportering til krinsen om lag 2. og 3.div
ALLE
26.sep
Førdeturneringa
Førde
29.sep
1. samspelskveld (premieutdeling for i fjor)
01.okt
Haustturnering 1
Frist påmelding NM klubblag
02.okt
Fredagsbridge
Sogndal Hotel
03.10 - 04.10
Rondanecup
Otta
05.okt
Oppvarming m/premiering
Skjolden
06.okt
1. kveld i klubbturneringa
08.okt
Haustturnering 2
12.okt
13.okt
2. kveld i klubbturneringa
15.okt
Haustturnering 3
19.okt
20.okt
3. kveld i klubbturneringa
22.okt
Haustturnering 4
26.okt
27.okt
2. Samspelskveld
Sogndal
29.okt
Haustturnering 5
31.okt
Lustramsk Lag
02.nov
03.nov
1. kveld med trekt makker
05.nov
Klubbmeisterskap 1
06.nov
06.11 - 08.11
1. og 2. divisjon
07.11 – 08.11
4.-divisjon Sogn
09.nov
10.nov
2. kveld med trekt makker
12.nov
Klubbmeisterskap 2
14.11 - 15.11
3. og 4.-divisjon Førde
16.nov
17.nov
FM Par (simultanturnering)
19.nov
Klubbmeisterskap 3
23.nov
24.nov
3. Samspelskveld
26.nov
Klubbmeisterskap 4
28.11 – 29.11
KM lag
30.nov
Haustturnering 6
01.des
4. kveld i klubbturneringa
03.des
Klubbmeisterskap 5
04.des
07.des
Haustturnering 7
08.des
MP treff (simultanturnering)
10.des
Klubbmeisterskap 6
13.des
Frist 1. og 2. runde NM Lag(Codancup)
14.des
Haustturnering 8
15.des
5. kveld i klubbturnering
17.des
Juleavslutning
21.des
Haustturnering 9
22.des
4. Samspelskveld (med julebord)
27.des
Lerum-cup
29.des
Gløggbridge
30.des
Romjulsbridge
04.jan
05.jan
6. kveld i klubbturneringa
07.jan
Klubbmeisterskap 7
08.jan
09.jan
Sone par (KM-kvalik)
10.jan
Eid
11.jan
14.jan
Klubbmeisterskap 8
17.jan
Frist 3. runde Codancupen
18.jan
19.jan
8. kveld i klubbturneringa
21.jan
Klubbmeisterskap 9
Bergen storturnering
Bergen
23.jan
25.jan
26.jan
5. samspelskveld
28.jan
Klubbmeisterskap 10
30.01 - 31.02
01.feb
02.feb
3. kveld med trekt makker
04.feb
Klubbmeisterskap 11
05.feb
06.02 - 07.02
1. og 2. div. / 4.-divisjon Sogn
08.feb
09.feb
4. kveld med trekt makker
11.feb
Klubbmeisterskap 12
15.feb
16.feb
9. kveld i klubbturneringa
18.feb
Vårturnering 1
21.feb
Frist 4. runde Codancupen
22.feb
23.feb
6. samspelskveld
25.feb
Vårturnering 2
29.feb
01.mar
10. kveld i klubbturneringa
03.mar
Vårturnering 3
04.mar
05.mar
KM Singel
07.mar
08.mar
11. kveld i klubbturneringa
10.mar
Vårturnering 4
12.03 – 10.03
NBF Organisasjonsdager
12.mar
KM Par
14.mar
15.mar
12. kveld i klubbturneringa
17.mar
Vårturnering 5
21.mar
Sesongavslutning
22.mar
Angedalsturneringa
23.mar
Hafsloturneringa
29.mar
7. samspelskveld
31.mar
01.apr
02.apr
Lustrameisterskapen
03.apr
Frist 5. runde Codancupen
04.apr
Årsmøte og singelturnering
05.apr
1. kveld singeltevling
07.apr
Spelekveld
12.apr
2. kveld singeltevling
14.apr
16.04 – 17.04
NM Veteranlag. Påmelding før 10.04
19.apr
3. kveld singeltevling
21.apr
23.apr
Krinsting
Skei
26.apr
8. samspelskveld
28.apr
30.apr
Rune`s minneturnering
04.mai
Frist 6. runde Codancupen
02.06 - 05.06
Codancupen finale
06.mai
10.mai
Turnering med dølene
11.jun
Rorbubridge
Måløy
11.06 –12.06
Bridgeting
18.06 –19.06
Bedriftsmesterskapet
29.07 – 06.08
Norsk Bridgefestival